l

عکاسی سه بعدی یا مجسمه ی ۳ بعدی

عکاسی دو بعدی، عکاسی می باشد که تصویری از شخصی را بر روی کاغذ ثبت می کند. در واقع عکاسی سه بعدی نسل جدیدتری از عکاسی دو بعدی می باشد، زیرا به جای چاپ تصویر شخص بر روی کاغذ، مجسمه ای سه بعدی یا همان فیگور سه بعدی از وی تحویل می دهد.

در صورتی که هر فیگوری برای ثبت تصویر عکاسی سه بعدی بگیرید به عنوان نمونه ای برای چاپ آن در پرینت سه بعدی استفاده خواهد شد. همان طور که شما می توانید تصاویر چاپ شده ی خودتان یا عزیزانتان را همیشه در نزد خود نگهدارید همچنین می توانید این مجسمه ی ساخته شده را به عنوان یادگیری داشته باشید.

قبل از اقدام به ساخت مجسمه ی خودتان با پرینت سه بعدی یا شخصی که در نظر دارید ، ابتدا با استفاده از عکاسی سه بعدی، عکسی از چهره ی شما به صورت سه بعدی گرفته می شود. بسیاری از ارائه دهندگان خدمات پرینت سه بعدی می توانند با داشتن تصویری از فرد، مجسمه ی سه بعدی او را بسازند.

روند عکاسی سه بعدی به دو صورت می باشد:

روش اول(عکاسی از نوع سه بعدی): در ابتدا شما باید به آتلیه ما مراجعه نمائید تا از صورت شما یا به صورت قدی، عکسی سه بعدی با کیفیت کامل گرفته شود.

روش دوم ( شبیه سازی عکس): شاید شما بخواهید فردی از نزدیکان یا عزیزان خود را غافلگیر نمائید و مجسمه ای از بسازید، به همین دلیل می توانید تصویری کسی که می خواهید مجسمه ی او ساخته شود را برای ما ارسال نمائید تا مجسمه ی سه بعدی او ساخته شود. ما با به کارگیری از تکنیک شبیه سازی سه بعدی پیشرفته، عملیات شبیه سازی را روی عکس دو بعدی انجام خواهیم داد و آنگاه با استفاده از پرینت سه بعدی عملیات ساخت مجسمه ی سه بعدی انجام خواهد شد. در این روش مدت زمان تحویل سفارش از روش اول طولانی تر خواهد بود.

فیگور خودتان یا عزیزانتان را سفارش دهید مجسه ی سه بعدی آن ها را تحویل بگیرید.

پرینت 3 بعدی
پرینت 3 بعدی
ما ایده های شما را سریع تر از رسم روی کاغذ به واقعیتی ملموس مبدل می کنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *