l

معرفی چند قطعه ی ساخته شده جالب با پرینت سه بعدی

همان طور که می دانید با ورود صنعت پرینت سه بعدی در عرصه ی تکنولوژی ساخت قطعات مختلف تحولی بزرگ در چاپ سه بعدی به وجود آمد. در واقع با استفاده از دستگاه پرینت سه بعدی یک قطعه را ابتدا مدلسازی نموده و سپس آن را ایجاد می نمائیم.

در این مطلب قصد داریم شما را با چند وسیله ی کاربردی و جالب آشنا نمائیم که با استفاده از دستگاه پرینت سه بعدی تولید شده اند:

شلف مخفی:

کسانی هستند که میخواهند پول نقد خود را درجایی به دور از دید دیگران مخفی کنند و یا حتی مدارک ارزشمند خود را در آن نگه دارند. شما می توانید با استفاده از این شلف که با پرینت سه بعدی ساخته شده است وسایل با ارزش خود را از دیگران مخفی نمائید.

شلف مخفی- پرینت سه بعدی

چفت بند کیف:

آیا تا به حال برای شما پیش آمده است که چفت بند کیف کولیتان شکسته باشد و نگران این موضوغ باشید که نتوانید دیگر آن چفت بند مورد علاقه تان را داشته باشید. برای انجام این کار راه کار بسیار ساده ای وجود دارد. شما می توانید با دستگاه پرینت سه بعدی خود یک چفت بند محکم تولید کنید که از آن برای کیف یا کوله پشتی خود استفاده کنید.

چفت بند کیف - پرینت سه بعدی

روکش جمع شونده ی لیوان کاغذی:

ممکن است برایتان پیش آمده باشد که چای داغ یا قهوه داغی را در لیوان کاغذی مصرف نمائید. اما ممکن است داغی آن زیاد باشد و حرارت آن به دست شما منتقل شود. راه حل این مشکل استفاده از روکشی می باشد که قابلیت جمع شوندگی دارد که با پرینتر سه بعدی تولید شده است.

روکش لیوان - پرینت سه بعدی

لای کتابی:

این وسیله ی کاربردی بسیار به درد کسانی میخورد که اهل مطالعه می باشند و برایشان است که در ساعات طولانی کتاب را با دو دست خود نگه دارند و مراقب بهم خوردن صفحات آن باشند. این لای کتابی می تواند به شما در نگه داشتن صفحات کتاب کمک کند و از این به بعد می توانید کتاب خود را با یک دست بگیرید.

لای کتابی- پرینت سه بعدی

چفت در کشویی:

اصولا این چفت ساخته شده با پرینت سه بعدی به دلیل آن که جنس آن از پلاستیک می باشد نمی تواند محافظ خوبی برای خانه باشد و مقاومت کمی در برابر شکستن و باز کردن دارد. اما می توانید از این وسیله برای بسته بودن درهای کابینت و کمدها استفاده نمائید.

چفت کشویی- پرینت سه بعدی

آچار پلاستیکی:

شاید در ظاهر این آچار واقعی به نظر برسد اما این آچار با پرینتر سه بعدی ساخته شده است و می شود از آن برای مصارف عمومی و شخصی در منزل استفاده کرد.

آچار پلاستیکی- پرینت سه بعدی

جا صابونی:

این یک جا صابونی دو قطعه ای می باشد که با دستگاه پرینت سه بعدی ساخته شده است و همچنین قابلیت شستشوی آن از ویژگی خوب آن می باشد. شما می توانید طرح این قطعه را به سلیقه خودتان انتخاب نمائید.

جا صابونی- پرینت سه بعدی

پرینت 3 بعدی
پرینت 3 بعدی
ما ایده های شما را سریع تر از رسم روی کاغذ به واقعیتی ملموس مبدل می کنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *