l

پرینت سه بعدی مجسمه هایی از آبنبات شیشه ای

شرکت مهندسی گورو در هنگ کنگ به دستاورد جدیدی در زمینه پرینت سه بعدی محصولات غذایی ارائه کرده است. خانم Victor Leung که از دانشگاه معتبر میت فارق التحصیل شده است. توانسته است به فرمول جدیدی برای استفاده از شکر مذاب استفاده نماید. که از طریق آن میتوان از طریق شکر مذاب به ساختار ظریف و شیشه ای دست پیدا کرد.

نحوه پرینت سه بعدی آبنبات شیشه ای
ایشان بیان کرده است که قصد برگذاری یک کارگاه آشنایی با پرینت سه بعدی برای کودکان را دارد. لئونگ قصد دارد آموزش مدل سازی سه بعدی را به کودکان به صورت گام به گام توضیح دهد. زیرا معتقد میباشد که آینده تولیدات و صنایع مختلف در اختیار تکنولوژی پرینت سه بعدی میباشد.
خانم لئونگ با تشکیل یک گروه دانش آموزی، با همراهی دانش آموزان موفق شده است که ۵ پرینتر سه بعدی برای ساخت آبنبات های شیشه ای مجسمه ای بسازد. حتی ادعا میکند که این اولین مرتبه ای است که فردی ایده استفاده از قند مذاب به عنوان ماده اولیه در تکنولوژی پرینت سه بعدی را ارائه کرده است.
هدف خانم لئونگ از استفاده کردن از دانش آموزان برای تحقیقات خود در ارتباط با پرینت سه بعدی این میباشد که دانش آموزان را به فکر کردن در مورد علم مواد و ایده پردازی با توجه به موادی که در اطرافشان وجود دارد وا دارد.

ساخت آبنبات شیشه ای با پرینت سه بعدی
پرینترهای ساخته شده توسط این گروه در حال پیشرفت میباشند و به همین دلیل آنها از یک نازل نازک و کوچک برای دقت بخشیدن به محصولاتی که میخواهند تولید کنند استفاده کرده اند. در این صورت میتوانند آبنبات هایی با کیفیت تر تولید نمایند. و دیگر اثرات پرینت سه بعدی و لایه هایی که برای شکل دادن به این آبنبات های خوشمزه ساخته شده است قابل مشاهده نخواهد بود. ما نیز مانند شما کنجکاوانه به پیگیری کارهای این معلم دلسوز میپردازیم.

پرینت 3 بعدی
پرینت 3 بعدی
ما ایده های شما را سریع تر از رسم روی کاغذ به واقعیتی ملموس مبدل می کنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *