l

این روزها استفاده از پرینت سه بعدی روز به روز در حال افزایش می باشد و در بسیاری از مراکز پژوهشی و علمی و صنعتی می توان کاربرد آن را مشاهده نمود. در سال ۲۰۱۲ موسسه ی تحقیقاتی گارتنر در رابطه با رشد افزون عملکرد دستگاه های پرینت سه بعدی پیش بینی هایی را کرده است. در گزارشی که در این باره به عمل آمد پیش بینی جالبی شده بود که به دلیل مناسب بودن تکنولوژی پرینت سه بعدی می توان از آن در کارآفرینی های مختلف استفاده کرد. در واقع پیش بینی شده بود تا سال ۲۰۱۸ میلادی میزان کاربرد پرینت سه بعدی بیشتر از سال های قبل خواهد شد و به اوج خود خواهد رسید. حتی قیمت در آمد حاصله از آن تا این سال ۱۳٫۴ میلیارد دلار برآورد شده بود. با توجه به تحقیقات به عمل آمده از این موسسه و آمار و ارقامی که ذکر شده است می توان شاید به حقیقت پیوستن این واقعه شد و این صنعت نوظهور روز به روز در تمامی صنایع گستردگی بیشتری پیدا خواهد کرد.

ایده ی عالی کارآفرینی با استفاده از ارائه خدمات پرینت سه بعدی

بهتر است بدانید با این که این صنعت در حال گسترش در بین دیگر صنایع می باشد اما هزینه ی خرید دستگاه پرینت سه بعدی و همچنین مشکلاتی که ممکن است در طی نصب و راه اندازی آن اتفاق بیفتد زیاد می باشد و در صورتی که استفاده ی طولانی مدت از این صنعت ندارید بهتر است به جای آن که دستگاه پرینت سه بعدی را تهیه نمائید اقدام به سفارش خدمات پرینت سه بعدی به مراکز ارایه خدمات آن نمائید .

در بعضی از شرایط پیش خواهد آمد به دلیل آن که میزان تقاضا برای تولید قطعه با استفاده از پرینت سه بعدی زیاد می باشد و تیراژ آن ها زیاد است پس برای شرکت ها مقرون به صرفه نخواهد بود که تعداد زیادی از این دستگاه ها را تهیه نمایند.

بسیاری از شرکت ها می توانند برای تولید ملی و حمایت از تولیدات داخلی و تمایل جوانان به کارآفرینی به سرمایه ی کم، خدمات متنوعی را در زمینه ی پرینت سه بعدی ارائه دهند.

ایجاد مزرعه ی خدماتی پرینت سه بعدی می تواند یکی از راه حل های بسیار خوبی در زمینه ی کارآفرینی جوانان باشد که جوانان را علاقه مند و جویای به کار نماید.

از این رو کارآفرینان می توانند با سرمایه گذاری اقدام به راه اندازی پرینتر سه بعدی متناسب با حرفه خویش نمایند .

پرینت 3 بعدی
پرینت 3 بعدی
ما ایده های شما را سریع تر از رسم روی کاغذ به واقعیتی ملموس مبدل می کنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *